antalya

startuje od 2012 roku
Tradycja i nowoczesność w produkcji supersamochodów

W przypadku produkcji najbardziej ekskluzywnych aut, bardzo ważne jest to, aby trafić bezpośrednio w oczekiwania docelowej grupy klientów, ponieważ nie jest ich wielu. Z produkcją luksusowych samochodów wiążą się długie tradycje, skąd niektóre z nich ma bardzo klasyczny wygląd.

Z drugiej strony, wiele z nich jest bardzo nowoczesna, wręcz futurystyczna. Dla producentów kluczowym zadaniem jest zatem odpowiednie wyważenie designu pomiędzy tradycją a nowoczesnością – tak, aby zadowolić potencjalnych kupujących.

Przykładem auta, które bardzo łagodnie zmienia się na przestrzeni lat i zachowuje swój klimatyczny, niepowtarzalny kształt i wygląd, jest Aston Martin, czyli tak zwane auto Jamesa Bonda. Z kolei Lamborghini czy Ferrari zaskakują swoją nowoczesnością, bardzo niską płytą podłogową oraz ogólnie „przyczepioną” do ziemi sylwetką.

Wiele samochodów z najwyższej półki posiada otwarte nawozie, czyli są popularnymi kabrioletami. Przy zawrotnych prędkościach powstający pęd powietrza na pewno musi robić spore wrażenie.

folia w sprayu navigacja.city-traffic.com.pl salon toyoty poznań