antalya

startuje od 2012 roku
Nowoczesność i tradycja

Jeszcze kilka lat temu można było powiedzieć, że rozwój rolnictwa osiągnął już najwyższe możliwości, unormowanie władzy, pokojowe czasy, zniesione gospodarstwa państwowe i więcej nic nie zaskoczy. Jednak zmieniło się wiele i ciągle się zmienia, jedno jest pewne, że istotną kwestię zaczęło odgrywać doświadczenie i wiedza rolnika. Dzisiaj nie ma możliwości utrzymania dobrej pozycji w tej dziedzinie, jeżeli zabraknie dobrego przedsiębiorcy.

Kiedyś ważna była tradycja, wiedza i tajniki, które przekazywało się z pokolenia na pokolenie. Niestety tak jak w innych dziedzinach, to również w rolnictwie istotną kwestią jest wykształcenie. Jak się okazuje, współczesny rolnik to także magister, cięgle poszerzający swoją wiedzę, dzięki której jest w stanie osiągnąć wiele.

Wykształcenie wyższe to pewność odpowiedniego przygotowania i możliwość zmierzenia się ze wszystkimi problemami, łatwiejszy start i szansa stworzenia nowoczesnego i bezkonkurencyjnego gospodarstwa na miarę dzisiejszych lat.

https://ciechagro.pl/pl/produkty/srodki-ochrony-roslin/produkty-chwastobojcze/szabla-480-ec preparaty mlekozastępcze dla cieląt