antalya

startuje od 2012 roku

W bardzo wielu przypadkach ciężko nam odróżnić mieszkanie od apartamentu, a mowie potocznej mnóstwo ludzi używa tych dwóch słów naprzemiennie odnosząc się do tej samej nieruchomości. W praktyce jednak różnica jest zasadnicza i widoczna przede wszystkim w cenie, ale nie tylko. W ofercie deweloperów nie ma zbyt wielu apartamentów, gdyż są one skierowane dla osób bogatych lub zamożnych.

Apartament od dewelopera wyróżnia się na tle nieruchomości mieszkalnych przede wszystkim metrażem i luksusowym wykończeniem. Do budowy i wykończenia mieszkania używa się materiałów budowlanych z najwyższej półki. Projektując apartament korzysta się z usług nie tylko doświadczonych architektów, ale także w ścisłej współpracy z projektantami wnętrz.

Apartamenty bardzo często sprzedaje się w wersji pod klucz, a w niektórych przypadkach są one kompletnie wyposażone w meble projektowane na indywidualne zamówienie. Z tego powodu ceny apartamentów są często dwukrotnie wyższe od cen typowych mieszkań. Dodać należy także to, iż niemal wszystkie apartamenty buduje się blisko centrum miasta, dzięki czemu zyskujemy niezwykle cenny czas na dojazd do pracy czy firmy. Polecam sprzedaż apartamentów powiśle, gdyż są to jedne z takich apartamentów.

Z kolei mieszkania od dewelopera też można przerobić na apartament w nieco skromniejszej wersji, ale tylko wówczas gdy deweloper ma w ofercie podwyższenie standardu lokalu mieszkalnego. Nie zmieni to jednak faktu, iż apartamenty na sprzedaż warszawa mają zazwyczaj nieco większy metraż niż typowe mieszkania, które są powszechne na rynku pierwotnym.

https://osiedlenovo.pl/ dom bliźniak gdańsk www.ohmeg.pl