antalya

startuje od 2012 roku
Jak kupować idealną zabawkę dla dziecka?

Spytajcie swoich znajomych, którzy już są rodzicami, czy kupowania zabawek dla dziecka to prosta sprawa. Większość z nich skomentuje to raczej słowem „udręka”.

Znaleźć idealną zabawkę, która trafi w gusta młodzieńca czy też małej dziewczynki, to prawdziwy problem. Jak kupić tą idealną? Przede wszystkim nie przesadzajmy z ceną.

Droga zabawka to nie znaczy dobra zabawka. Często tańsze pomysły są znacznie lepsze, a droższy bajer różni się w zasadzie tylko ceną, a nie „grywalnością”.

Po drugie, nie kupujmy naszemu dziecku wszystkiego, czego tylko zapragnie, nawet jeśli nas na to stać. Jeśli będzie mogło mieć każdą zabawkę, to żadną nie zajmie się na dłużej i wciąż będzie oczekiwało kolejnych, nowszych modeli.

Po trzecie, zwrócimy uwagę na to, co lubi nasze dziecko. Nasz chłopczyk ogląda w telewizji mecze z ojcem? Kupmy mu „zośkę”, dzięki której poćwiczy technikę, a przy okazji wyćwiczy wytrwałość w dążeniu do celu.

Dla dziewczynek zawsze można znaleźć przedmiot, który reklamowany jest przez ich ulubioną bajkową bohaterkę, na przykład wózek dla lalek – zabawkidoris.eu oferują duży ich wybór.

www.fundacja-spoleczn.pl