antalya

startuje od 2012 roku
Deweloperzy nie przestają budować

2015 roku był bardzo dobrym rokiem dla deweloperów. W tym czasie uzyskali oni rekordową liczbę pozwoleń na budowę. Niektóre z tych budów już się zakończyły, inne jeszcze trwają.

Nie brakuje bowiem chętnych na mieszkania z rynku pierwotnego. To pociąga za sobą kolejne, bardzo duże inwestycje. Czy w 2016 roku deweloperzy zwolnią tempo? Nic na to nie wskazuje.

W 2015 roku deweloperzy oddali do użytku prawie pięćdziesiąt cztery tysiące mieszkań. To ponad jeden procent więcej niż w roku 2014. Przewiduje się, że obecny rok będzie jeszcze lepszy.

Dlatego też deweloperzy planują kolejne inwestycje. Skąd tak duże zainteresowanie mieszkaniami z rynku pierwotnego? W 2014 roku i do połowy 2015 roku, bardzo duży wpływ na sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego, miał program Mieszkanie dla młodych. Jednak nie tylko on był silnym bodźcem do tego, że Polacy decydowali się na zakup nowych mieszkań.

Wpływ na to bez wątpienia ma także fakt, że jesteśmy coraz zamożniejsi i bardziej wymagający, a przez to oczekujemy lokum nowoczesnego, o wysokich standardach, które zapewnia nam nowe budownictwo.

nowe mieszkania józefosław szeregowiec Poznań Piątkowo